איך אפשר ללמוד איתנו?

בכל דרך שתבחרו, כדי שיהיה לכם כמה שיותר יעיל ונוח: 

ך.jpg

הקורס אורך כשעתיים וחצי. אנחנו מגיעים אליכם הביתה עם כל הציוד (בובות החייאה, דפיברילטור דמה, ביטי, מזרק אפיפן דמה ועוד ושומרים על כל כללי הבטיחות (כפפות, מסכות, חיטוי הבובות לפני כל הדרכה). 

הקורס כולל תרגול מעשי של כל משתתף על הבובות ובו נלמד על כל מצבי החירום הנפוצים (חנק, פרכוסים, נפילות, החייאה ועוד). ניתן להזמין לקורס עד 25 משתתפים באופן עקרוני, אך בתקופה זאת ניתן להזמין בכפוף להנחיות ולהגבלות ההתקהלות. אנו ממליצים להזמין לקורס את כל בני המשפחה, את הבייביסיטר ואת המטפלת.

תוכלו להזמין הדרכה ביום ובשעה שנוחים לכם במערכת הזמנת ההדרכות שלנו (לחצו כאן). 

 

הקורס אורך כשעתיים ורבע ובו אנו עוברים על כל הנושאים הנפוצים בשידור חי ועונים על כל השאלות. ניתן לצרף את כל המשפחה להדרכה ולאחריה ניתן לצפות בכל הסרטונים של הקורס הדיגיטלי שלנו ללא הגבלה.

הקורס מיועד בעיקר למי שמעדיף לשאול שאלות ולקבל מענה כבכל הדרכה, אך מעדיף שלא לקיים את ההדרכה הפרונטלית או שלא יכול (לגרים בחו"ל). 

(האפשרות הזאת נקראת "מלאכים פלוס+" ועלותה 480 ש"ח).

zoom meeting tools.png

הקורס אורך כשעתיים ומחולק ל18 שיעורים (+הקדמה), בו אנו עוברים שלב אחר שלב על כל מצבי החירום הנפוצים, כולל תשובות על שאלות ששואלים בהדרכה פרונטלית.

הקורס משמש הן כלימוד ראשוני והן כרענון למי שעבר איתנו הדרכה (מדי פעם יש עדכונים בהנחיות הטיפול ואנו מעדכנים אוטומטית בסרטון חדש).

ישנה אפשרות לשאלות בכתב ובשיחת זום בת רבע שעה (בחבילת "ליווי של מלאכים). 

עלות הקורס הדיגיטלי היא 118 ש"ח ("חבילה המלאך העצמאי"), ניתן לצפות בסרטונים ללא הגבלה, מכל מכשיר ובזמן שנוח לכם. 

 

לצערנו, אפשרות זו לא זמינה כעת בשל איסור ההתקהלות.

עם ההקלה בהגבלות, נעדכן כאן על מועדים חדשים של הקורסים שלנו במרכזים הקבועים שבחרו בנו- בית החולים ליס ליולדות באיכילוב, "טיפ-טף" חולון, מתנ"ס נווה ישראל ואמירים, "הפלטפורמה" רחובות ועוד.