קורסי עזרה ראשונה והחייאה דיגיטליים 

אנחנו יכולים (ונתאר בהמשך העמוד) את הקורסים הדיגיטליים שלנו, אבל "אין טוב ממראה עיניים", אז אנחנו לגמרי מעדיפים שתראו איך הקורס נראה וגם הצצה לאחד הסרטונים ותחליטו אם אתם מתחברים:
 

הצצה למרחב הלמידה של קורס ההחייאה הדיגיטלי

נושא: 4. חנק בתינוקות 

כנף בצבע כחול הפונה ימינה
כנף כחולה הפונה שמאלה
 

*הכפתורים המוצגים בהצצה לא לחיצים.

כפתור חזרה לתפריט הראשי
כפתור בקשת עזרה שיוביל אתכם לווצאטפ שלנו

ללמוד החייאה מקורס דיגיטלי?
גם אנחנו פקפקנו, אבל שמחנו לגלות שטעינו. אנשים שונים לומדים בדרכים שונות ובקצב שונה-ואנחנו רוצים לאפשר לכולם ללמוד איתנו בדרך שבה הם אוהבים ומצליחים ללמוד. לצורך כך, הפקנו קורס דיגיטלי ברמת צילום וסאונד הכי טובים שיש, בעיצוב הכי אינטואיטיבי ונגיש, שזמין עבורכם לצפייה מיידית גם מהמחשב וגם מהנייד.
מה משך הקורסים? הקורס אורכים שעתיים ומחולקים ל-10 שיעורים.
מה תכני הקורסים? אנחנו מציעים שלושה קורסים שונים, כשלכל אחד מהם יש התמקדות ספציפית. המשותף הוא שבכולם יש תכנים מדויקים התחדדו אחרי 6 שנות הדרכה פרונטאלית אינטנסיבית לאנשים בלי ידע קודם. זה אומר שאנחנו יודעים בדיוק איזה שאלות יעלו לכם בכל שלב בהדרכה, איפה מתבלבלים ואיך מעבירים מסרים מדוייקים- וכל אלה נענים ומשובצים בהסברים הברורים והנגישים שלנו.
דבר נוסף המשותף לכל החבילות הוא הזמינות שלנו- אם עולה לכם שאלה אנחנו נענה עליה מיידית בווצטאפ. מכאן אתם צריכים לבחור אילו גילאים יותר רלוונטים אליכם:
1. קורס ממוקד בתינוקות וילדים עד גיל 8:
החייאה בתינוקות, ילדים ומבוגרים כולל שימוש בדפיבירלטור וביטי, חנק בתינוקות, תסמונת המוות בעריסה, חנק בילדים ומבוגרים, אלרגיות כולל שימוש באפיפן, עילפון, מצבי חרדה כולל התקף חרדה, תסמונת הפנים הכחולות ותסביב השערה, פרכוסי חום, הרעלות, התחשמלות, טביעה, התייבשות, מכת חום, כוויות, טראומה- כולל נפילות ודימומים (בסה"כ 18 מצבי חירום נפוצים).
צפייה ללא הגבלה למשך שנה, עלות- 119 ש"ח.

2. קורס עזרה ראשונה והחייאה לכל המשפחה:
שעתיים שכוללות את כל מצבי החירום הנפוצים במבוגרים (החייאה ושימוש בדפיברילטור וביטי, התקף לב, שבץ מוחי, סוכרת, פרכוסים, מכת חום, כוויות, דימומים, חנק, עילפון, התקף חרדה, הרעלות, התחשמלות, טביעה, התייבשות, אלרגיה ועוד. צפייה ללא הגבלה למשך שנה, מענה על שאלות דרך הווצטאפ (עלות-119 ש"ח).
3. קורס עזרה ראשונה והחייאה למטיילים: בקרוב..

 

אופציה נוספת היא לרכוש את הקורס הדיגיטלי שלנו המתמקד בתינוקות וילדים כמתנת לידה!
הקורס "מלאך נולד-בדיגיטל",
מכיל את כל התכנים החשובים להורים טריים שמפורטים בסעיף הראשון, אך כאן הוא זמין לצפייה למשך שנתיים וההורים מקבלים במתנה פנקס עזרה ראשונה דיגיטלי ייחודי שלנו, בעלות של 179 ש"ח.